Twój koszyk jest pusty!

Czy zdeprawowany Riyad Mahrez uratował dziewczynę w sezonie Manc

26/02/2019 0
Olbrzymia gwiazda Algierii nie przebiła się zielenią podczas kampanii inauguracyjnej z obywatelami, ale czy jest już za późno, aby wszystko zmienić?
 
Poza długotrwałymi kontuzjami, względami dyscyplinarnymi lub gwałtownym spadkiem formy, gracze, którzy przenoszą kluby z astronomiczną opłatą transferową, zazwyczaj grają często u swoich nowych pracodawców.
 
Zwłaszcza, gdy zawodnicy musieli czekać przez dłuższy czas, aby zdobyć swojego mężczyznę, normalne jest oczekiwanie, że nowy rekrut uzyska spójny czas gry.
 
Jednak dla Riyada Mahreza, który wyjechał z miasta Leicester do Manchesteru City w lecie 60 milionów funtów, tak się nie stało.
 
Po pierwszych próbach podpisania widmem w zeszłorocznym zimowym oknie, mistrzowie czekali sześć miesięcy, zanim w końcu zobaczyli transakcję w lecie, ale to nie przełożyło się na wystarczający czas dla skrzydłowego.
 
Z całą uczciwością wyjątkowa sytuacja widmana jest konsekwencją talentów w City.
 
Każda drużyna, która w mniejszym lub większym stopniu ma dwóch dostępnych graczy na każdą pozycję, z pewnością nie będzie łatwo się włamać - niezależnie od ilości rozdrobnionej na świeżej twarzy.