Twój koszyk jest pusty!

Dembele chce mieć decydujące znaczenie dla Barcelony

18/02/2019 0
Barcelona wraca do meczu Ligi Mistrzów we wtorek, a Ousmane Dembele wyraził zamiar stania się istotnym członkiem drużyny na dużej scenie. Przed meczem środkowym z Lyonem Francuz powrócił do wyjściowego składu przeciwko Realowi Valladolidowi Z nieograniczonym potencjałem połączonym z ogromną ceną, fani Barcelony oczekują, że młodzieniec zrobi więcej, co sam Dembele chce zrobić.
 
"Byłem zdecydowany na początku sezonu i miałem fazę siedzenia na ławce w listopadzie, ale to normalne, ponieważ przez cały sezon zawsze mamy ciężkie czasy", powiedział oficjalnym mediom klubu. Wierzę w siebie i zamierzam nadal starać się robić to, co wiem najlepiej i być decydującym dla zespołu. "Ważne jest, aby zdobywać punkty w kluczowych momentach, ponieważ jestem napastnikiem i muszę być decydujący, gdy zespół jest na dobrej drodze. najlepsza chwila ". Musimy skupić się na naszych celach, chcemy zdobywać tytuły, zdobywać Ligę Mistrzów, a także LaLigę Santander, oczywiście." Zwycięzca Pucharu Świata chwalił również europejskich przeciwników swojego zespołu, podkreślając mocne strony Lyonu. " zespół z bardzo dobrymi zawodnikami i bardzo trudno jest tam wygrać, jak pokazali w tym sezonie - pokonując Manchester City i Paris Saint-Germain - kontynuował - Musimy być bardzo skupieni i nie myśleć, że to będzie łatwo. "Z Samuelem Umtiti czasami rozmawiamy o Lyonie, a on mówi mi, że będziemy musieli być ve Ostrożni, bo to świetny zespół. "
 
Fekir jest ich najlepszym graczem, ale są też inni gracze, którzy mają wiele cech i będziemy musieli mieć oko na wszystkich. "Bardzo często oglądam mecze Ligue 1 i zbiegałem się z niektórymi zawodnikami reprezentacji narodowej, takimi jak Fekir, Mendy i Moussa Dembele są niebezpieczni na boisku. "W końcu mówił o swoich ostatnich kontuzjach i wymagającym harmonogramie Barcelony w nadchodzących tygodniach." Czuję się lepiej, ponieważ mogłem zagrać 15 minut przeciwko Athletic Club i wracam do mojego poziomu, krok po kroku "- powiedział -" Doznałem urazu, gdy czułem się bardzo dobrze, byłem zdecydowany i wykonałem świetną robotę podczas gier, ale to jest futbol ".
 
W styczniu mieliśmy mecze Copa del Rey i LaLiga Santander w Hiszpanii, więc jest dużo zmęczenia, tak jak w lutym nadchodzi Liga Mistrzów i musimy sprostać temu zadaniu. "