Twój koszyk jest pusty!

Jordan-Pickford-przerywa-milczenie-na-plotkach-Chelsea-po-podpis

28/09/2018 0
Bramkarz Evertonu Jordan Pickford nalegał tanie koszulki piłkarskie Chelsea Dzieci, aby był w pełni zaangażowany w klub pomimo plotek łączących go z letnim przeprowadzeniem do Chelsea.
 
24-latek zauważył, że jego reputacja wzrosła z powodu występów w Pucharze Świata w Anglii, gdzie odegrał znaczącą rolę w progresji zespołu do półfinału.
 
Pickford wraz z innymi członkami Anglii, Jackem Butlandem i Kasperem Schmeichelem z Leicester City, byli podobno na liście Chelsea jako potencjalni zamienniki Thibauta Courtois.
 
Odmowa podpisania nowego kontraktu przez Courtois utorowała drogę do przeniesienia się do Realu Madryt w sierpniu i został szybko zastąpiony w Chelsea przez Kepa Arrizabalaga, która dołączyła do 71-milionowego kontraktu z Athletic Club.
 
W tym tygodniu Pickford podpisał nową umowę na sześć lat w Goodison Park i wierzy, że położy kres dalszym spekulacjom związanym z jego przyszłością.
 
"Widzisz to na swoim Twitterze lub Sky Sports, wiesz o czym mówię?", Powiedział Pickford po ogłoszeniu jego kontraktu.
 
"Nie pozwalam, aby wpłynęło to na moje występy. Właśnie załamałem się i wiedziałem, że mam umowę z Evertonem. W każdym momencie nie myślałem o niczym innym.
 
"Po prostu pracowałem ciężko, kiedy byłem z Anglii i nawet gdy pojawił się nowy menedżer, w tym czasie chodziło wyłącznie o Anglię. Wróciłem tutaj i chodziło o powrót do pracy z Evertonem.
 
"To był tragiczny rok i duży skok" - powiedział. "Myślę, że samo podpisanie tego kontraktu może sprawić, że pójdę spać i uzyskać postęp dla siebie, by stać się lepszym.
 
"Myślę, że to świetny krok dla klubu i świetny kierunek, w którym zmierzamy. Gdybym mnie tu nie było, mógłbym nie być z Anglią podczas Mistrzostw Świata. Myślę, że ten ruch znacznie mnie poprawił. "
 
Wydaje się, że Everton jest dziełem w toku pod Marco Silvą, który wygrał tylko jeden z sześciu meczów Premier League w tym sezonie i defensywnie wydaje się być bezbronny.
 
Mimo, że Pickford zrobił 17 porażek w Premier League, stracił w sumie wszystkie z sześciu swoich pojedynków, w sumie 11 bramek.
 
Silva nie pomogło temu, że letnie kontrakty Bernard, Yerry Mina i Andre Gomes nie były w stanie zagrać, podczas gdy Richarlison w formie był zakazany na trzy mecze po wysłaniu przeciwko Bournemouth.
 
Tymczasem Chelsea świetnie wystartowała w tym sezonie stroje piłkarskie dla dzieci, wygrywając pięć razy i wylosował jeden z sześciu meczów ligowych z Kepą, utrzymując trzy czyste konto.