Twój koszyk jest pusty!

Juventus pracuje nad nowym kontraktem na rekordzistę Kean

17/10/2018 0
18-latek nadal mógł zostać wypożyczony w tym sezonie, ale mistrzowie Serie A chcą, by najpierw zobowiązał się do dłuższej transakcji.
 
Juventus chce doprowadzić rekordowego lidera Moise Kean do nowej umowy, cel jest zrozumiały.
 
18-latek, który ponownie napisał książki historyczne od czasu dokonania przełomu w Turynie, pracuje obecnie nad kontraktem do roku 2020.
 
Zainteresowanie odciągnięciem go od mistrzów Serie A zostało pokazane, a strój La Liga Leganes i ciężcy Ligue 1 Marsylia podeszli do celu latem.
 
Juve pragnie zapewnić, że pozostaną oni tymi, którzy skorzystają ze znacznego potencjału Kean i planują przedstawić nowe warunki.
 
Może się zdarzyć, że kolejna zmiana kredytu zostanie sankcjonowana dla chłopca po uzgodnieniu umowy, a kampania 2017-18 została wydana z Weroną.
 
W tym czasie Kean stał się pierwszym graczem urodzonym w XXI wieku, by zadebiutować w jednej z pięciu najlepszych europejskich dywizji.
Juve wręczył mu swój łuk w wieku 16 lat w listopadzie 2016 roku.
 
Od tego czasu stał się pierwszym graczem urodzonym w 2000 roku, by uhonorować mecz Ligi Mistrzów i jako pierwszy strzelił w elitarnej lidze - po trafieniu przeciwko Bolonii w ostatnim dniu kampanii na sezon 2016-17.
 
Więcej rekordów osiągnięto w jego ostatnim występie - po raz kolejny odnosząc się do jego daty urodzenia - kiedy Kean otworzył konto bramkowe dla włoskiej drużyny U21 w wygranym 2: 0 meczu z Tunezją. Wziął także udział w innym europejskim wyjeździe do Juve. sezon, w spotkaniu z Młodymi Chłopcami i jest uważany przez Massimiliano Allegri za przydatną opcję dla teraźniejszości i przyszłości.
 
Bianconeri są zadowoleni z postępów w jego rozwoju i uważają, że krzywa w górę może zostać utrzymana dzięki dłuższemu pobytowi w Turynie.
 
Praca z Cristiano Ronaldo na treningach ma pokazać Keanowi możliwość uczenia się i naśladowania niektórych najlepszych wykonawców w branży.
 
Może spotkać się z ostrą rywalizacją o ataki na koje na stadionie Allianz, ale rodowity Vercelli jest bardzo ceniony przez Juve i zrobią wszystko, aby zapewnić, że rozmowy o przedłużeniu kontraktu dojdą do pozytywnego wniosku.