Twój koszyk jest pusty!

Paul Dybala wyniki Bruce Lead Lokomotiw Moskwa w ubiegłym UCL

23/10/2019 0
Juventus odniósł drugie zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, pokonując Lokomotiw Moskwa 2-1 na stadionie Allianz w Turynie we Włoszech.

Paulo Dybala był bohaterem, strzelając bramkę w 77. minucie, a trzy minuty później dał Juve prowadzenie.

Z siedmioma punktami w trzech meczach, Juve utrzymuje poziom na punktach z liderem grupy D Atletico Madryt, który pokonał Bayera Leverkusena wcześniej tego dnia.

Latem Dybala była stałym przedmiotem spekulacji transferowych, ponieważ Juventus starał się zrzucić trochę płac. Proponowane ruchy do Manchesteru United i Tottenham Hotspur upadły, zmuszając go do jak najtrudniejszej sytuacji.

Nieprzypadkowo 25-letnia argentyńska gwiazda miała nieco powolny początek sezonu, strzelając jeden gol i notując jedną asystę w sześciu występach w Serie A.

W trakcie przygotowań do wtorkowego meczu trener Juve Maurizio Sarri wyraźnie stwierdził, że jego drużyna musi szanować Lokomotiv, który ma wyrównane punkty z Zenitem St. Petersburg po raz pierwszy w rosyjskiej Premier League.

„Pułapka gra przeciwko drużynie, która ma świetny sezon” - powiedziała Sarri reporterom z Football Italia. „Zajęli dobrą pozycję w Lidze Mistrzów, a to oznacza, że ​​ta drużyna jest lepsza niż wszyscy się spodziewali. Musimy mieć do nich wielki szacunek i zachować spokój w 90 minut. Będzie trudno”.

Ta ocena prawdopodobnie okazała się trochę zbyt prawdziwa dla upodobań Sarri w pierwszej połowie.