Twój koszyk jest pusty!

Pomocnik Juventusu wyjaśnia wpływ działań po meczu Ligi Mistrzów

02/11/2018 0
Pomocnik Juventusu Blaise Matudi podzielił się niesamowitym wglądem w zmianę mentalności, jaką mistrzowie Serie A zdobyli od Cristiano Ronaldo.
 
Ronaldo, 33 lata, przybył do Juve poza sezonem z klubem szukającym ambicji, by ostatecznie zakończyć swoją sufę w Lidze Mistrzów.
 
Pomimo zaawansowanego wieku, Ronaldo dowodził ligowym i klubowym transferem z Realu Madryt, pozostawiając spuściznę jako wszechstronny zdobywca rekordów z czterema tytułami Ligi Mistrzów w dziewięciu błyszczących latach.
 
Podczas gdy były zastrzeżenia co do jego potencjalnego wpływu z sekcji w mediach, z roszczeniami, że może być poza jego szczytem - Matuidi rzucił światło na czystą determinację pięciokrotnego zwycięzcy Ballon d'Or - który zainfekował ich gwiazdorską drużynę .
 
"Ronaldo sprawia, że ​​drużyna gra dobrze, z nim czujesz się silniejszy, pozwala drużynie grać lepiej z piłką, a on jest liderem", powiedział RMC. "Wróciliśmy z Manchesteru samolotem i byliśmy bardzo zmęczeni.
 
"Następnego ranka znalazłem go na siłowni i powiedział mi, że musi dalej pracować, ma 33 lata, ale jest naprawdę dobrym przykładem."
 
Ronaldo strzelił siedem bramek i zanotował pięć asyst w dziesięciu meczach ligowych od czasu dołączenia do włoskich gainów w raporcie o wartości 105 £ z Los Blancos.