Twój koszyk jest pusty!

Rosja, piłkarskie mistrzostwa świata i rosnąca homofobia

18/06/2018

Śledź relację Al Jazeera z Mistrzostw Świata 2018 tutaj.   Fan piłki nożnej Anglii Di Cunningham obawiał się trochę podczas podróży do Rosji na Mistrzostwa Świata 2018.   Pojawiły się obawy grup obrońców nad wzrostem homofobii i bezpieczeństwem homoseksualnych fanów w społecznie konserwatywnym narodzie europejskim.   Homoseksualizm, który został zaklasyfikowany jako choroba psychiczna w Rosji do 1999 roku, jest kontrowersyjną kwesti..

Superstar Messi chce sprowadzić Alabę do Barcelony

05/04/2018

Byłby to młot transferowy! David Alaba jest związany z przeprowadzką do Barca. Lionel Messi osobiście powinien być dla niego silny.   David Alaba jest pożądanym człowiekiem - szczególnie jako lewy obrońca. 38 milionów euro to wartość rynkowa Bayern-Kickers, która jest w Monachium do 2021 roku na podstawie umowy.   Nie przeszkadza to, by silne kluby wykazywały zainteresowanie Austriakami rok po roku. Przede wszystkim hiszpańskie najlepsze kluby są wi..

Dwie główne zalety, które ceni

16/01/2018

Swiss International Zhongwei Akan jest Dortmundzie torba rzeczą. Tęsknił szkolenia Basel w sobotę i pojawił się w Dortmundzie w niedzielę. Było ogólnie zaufanie do mediów, że podpisze umowę z żółty czarny armii po ukończeniu badania lekarskie.   Poinformowano, że opłata za przelew AKAN Ji będzie do 21,5 mln euro, a jeśli tak, to będzie lato 2016 Albion przenieść Schalke, historia zespołu Basel przeniesiona z drugiej wartości. Więc, kto jest Akan Ji? Co t..

Czekamy na grę w Premier League

11/12/2017

Wilshire powrócił do Arsenalu w tym sezonie, nie miał dużych szans na pojawienie się w angielskiej Premier League kilka okazji, ale w tym przypadku Wilshire wciąż optymistycznie podchodzi do swojej przyszłości.   Wilshire, po powrocie do Arsenalu w tym sezonie koszulki piłkarskie, większość jego szans na występ w Pucharze UEFA, Wilshere grał tylko cztery razy w lidze, grał w sumie tylko 65 minut. Ale mimo to Wilhelm ciężko trenuje po kontuzji, czekając, a..

Bayern Monachium kontuzjowane kontuzje wznoszą się przed spotkan

17/10/2017

Bayern Monachium zostały rozdane z wiadomości, że pomocnik Javi Martinez będzie tęsknił za wizytą Celtic, obawiając się, że inny pomocnik może przegapić.   Martinez został zastąpiony przez przegrany Bayern 5: 0 z Freiburgiem w weekend z kontuzją ramion, ale są obawy, że chilijski pomocnik Arturo Vidal mógłby również przegapić grę z udziałem Ligi Mistrzów.   Vidal nie uczestniczył w starciach Bundesligi ze względu na problemy z mięśniami, ..

Chelsea promuje Jake'a Clarke'a-Saltera na pierwszej drużynie

15/09/2017

Jake Clarke-Salter, który od 2006 roku przebywa w Chelsea, zadebiutował w zeszłym roku, kiedy zastąpił Pedro w porażce Aston Villa w Premier League 4: 0.   19-letni obrońca został wypożyczony do Bristol Rovers na kampanię 2016/17, gdzie wystąpił 13 występów w drużynie League One.   Clarke-Salter został zaproszony do treningu z piłkarzami Chelsea w klubie w Cobham w tym sezonie latem, a nastolatek wydaje się pod wrażeniem Conte.   Wysok..

Liverpool "nie był dobry" w wygranym 3: 0 meczu z Baye

03/08/2017

Właśnie widział, jak jego strona rozbił Bayern Monachium na własnym trawniku, mógłbyś oczekiwać, że Jurgen Klopp będzie obrazem zadowolenia.   Zamiast tego, gdy menedżer Liverpoolu wygrał zwycięstwo w barwach jego drużyny, był portretem z frustracji i drażliwości, lamentując z wadami w przyciągającym występie.   Do neutralnego oka nie było zbyt wiele, aby powiedzieć, że Sadio Mane, Roberto Firmino, Mohamed Salah i Philippe Coutinho pokazali, ..

Mapa strony
  • Kluby 2017-18
  • Dzieci 2017-18
  • Narodowa 2018
  • Narodowa Dzieci 2018
  • Kobiety 2017-18