Twój koszyk jest pusty!

postaraj się odzyskać koronę od podwójnych zwycięzców Chelsea

09/09/2018 0
Jeśli było to spowodowane przypadkowym dziwactwem z listy meczów wyrzuconej przez komputer, lub bystrego osobnika z ostrym okiem dla dramatu, nie mogło być lepszego przeciwnika dla Manchester City, który miałby stawić czoła w swoim pierwszym meczu w Women's Super League sezon niż Chelsea.
 
Dwie najsłynniejsze klubowe drużyny w angielskiej piłce nożnej rozpoczną dziś kampanię w swojej firmie. Stara rywalizacja została wznowiona przy najbliższej okazji; działania wojenne wznowione, oddane strzały.
 
Nie zdecyduje, gdzie srebrne sztućce WSL pójdzie w tym sezonie, ale da wczesne wskazanie, kto ma przewagę; czy Chelsea, podwójna wygrana w lidze i pucharach w poprzednim sezonie, naprawdę zakończyła erę miasta w czasach dominacji, czy też strona Nicka Cushinga jest w stanie odzyskać swoje miejsce jako liderów paczek.
 
City wygrało double w 2016 roku, Chelsea w zeszłym sezonie, pod koniec tej samej kampanii, w której obaj po raz pierwszy osiągnęli półfinał Ligi Mistrzów, City przegrywając z wygranymi Lyon, podczas gdy Chelsea Emmy Hayes została powalona przez Wolfsburg.
 
"Są to gry, które chcesz", powiedział Cushing, 33-latek, który po piątym roku jest szefem City.
 
"Musimy zagrać dwa razy, ale nie można zaprzeczyć, że gry przeciwko Chelsea, mecze przeciwko Arsenalowi, mecze przeciwko Barcelonie, są tym, za co się w to wplątałeś i ta podróż do Londynu, to pierwsza okazja naprawdę stemplujmy nasz autorytet w lidze.
 
"Nie sądzę, że fakt, że Chelsea wygrała podwójny ostatni sezon, jest dla nas dodatkową motywacją. Motywacją jest dla nas, aby pamiętać, jak blisko mamy w zeszłym sezonie, bez wygrywania czegokolwiek. Zajęliśmy drugie miejsce w lidze, awansowaliśmy do półfinałów Pucharu Anglii i Ligi Mistrzów, a także finału Pucharu Ligi i nie wygraliśmy żadnego z nich.
 
"Kiedy jesteś w takim klubie jak Manchester City, zawsze musisz dążyć do postępu.
 
"Nie zawsze można wygrać - ale chcemy odnieść większy sukces w tym sezonie niż byliśmy w zeszłym roku.
 
"To nie była kompletna porażka, ale zdecydowanie uważaliśmy, że musimy poprawić w kilku obszarach i to właśnie próbujemy wdrożyć w tym sezonie. Byliśmy konkurencyjni w zeszłym sezonie, ale musimy zakończyć sezon tak mocno, jak go rozpoczynamy. "
 
Chociaż Chelsea będzie ponownie ich głównym rywalem, podobnie jak Arsenal tanie koszulki piłkarskie Chelsea 18/19, Cushing podejrzewa, że ​​krajobraz się zmienia i że sprawy będą jeszcze trudniejsze.